Весільний фотограф | Фото на весілля | Весільне фото
Фотограф

TEAM

ВЕСІЛЬНИЙ ФОТОГРАФ | ВІДЕООПЕРАТОР

PHOTOGRAPHY

  • ЗУСТРІЧ ТА ПЛАНУВАННЯ ЗЙОМКИ
  • ДОПОМОЖУ З ПОЗУВАННЯМ 
  • СТУДІЙНЕ СВІТЛО
  • СВІЙ ТРАНСПОРТ 

VIDEO SHOOTING

  • МОНТАЖ ВСЬОГО МАТЕРІАЛУ
  • КОРЕКЦІЯ КОЛЬОРУ
  • СТУДІЙНЕ СВІТЛО
  • 4К ЗЙОМКА

ВЕСІЛЬНЕ ВІДЕО

Найкращі весільні відео зі свята

ЗЙОМКА ЗАХОДІВ

Найкращі кадри та найкрасивіші заходи

КОНТАКТИ

Ви можете зв’язатися зі мною будь-яким зручним для вас способом
0
ВЕСІЛЬ
0
КЛІЄНТІВ
0
ДОСВІД
Весілля - запитання та відповіді

1

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ЗЙОМКИ?

По-перше, у вартість зйомки входить: робота весільний фотографа. По-друге, професійне обладнання. По-третє, високоякісна професійна оптика. На закінчення, подальше опрацювання фотографій (кадрування, колірна корекція, світлова корекція, легка ретуш); носій з усім відзнятим і опрацьованим матеріалом.

2

ЯКУ КІЛЬКІСТЬ ФОТОГРАФІЙ ВИ ЗРОБИТЕ ЗА ГОДИНУ?

Злукавить той, хто пообіцяє вам певну кількість фотографій на годину. Кількість кадрів, зроблених за годину, залежатиме від місць, обраних для фотозйомки, і від їхньої віддаленості одне від одного.

3

КУДИ ПОЇХАТИ НА ВЕСІЛЬНУ ФОТОСЕСІЮ?

По-перше, залежно від того, які ви хочете отримати фотографії, спільно з вами ми складемо маршрут прогулянки! По-друге, це може бути: творчий варіант, класична зйомка, інтер’єрна зйомка. По-третє, все залежить від вашого бажання, бюджету і відведеного часу на фотосесію.

4

ЯКУ КІЛЬКІСТЬ ГОДИН НЕОБХІДНО ВІДВЕСТИ НА ВЕСІЛЬНУ ФОТОЗЙОМКУ?

По-перше, це, звісно ж, залежить від вашого бажання і бюджету. По-друге, рекомендована мною мінімальна весільна зйомка становить від 5 годин. По-третє, якщо ви хочете отримати круті, незвичайні фото, зроблені в цікавих місцях, то час на фотосесію збільшиться, тому що цікаві місця розташовані далеко від міста.
Насамкінець, так само необхідно врахувати чи хочете ви залишити на пам’ять кадри зі зборів нареченої і нареченого, фотографії вашої святкової вечері, першого танцю, торта і зняття фати.

5

ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ НА ФОТОСЕСІЮ?

По-перше, атрибутика, що використовується на фотозйомці – індивідуальна!
Тому, якщо ви хочете внести у свої весільні фотографії індивідуальні штрихи, то подбайте про це заздалегідь! Одним словом, все що дозволить ваша фантазія – вітається!

6

ЯКИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ КРАЩЕ ОБРАТИ?

По-перше, виходячи з багаторічного досвіду і місць, яким надають перевагу для весільної фотозйомки, я не рекомендую своїм молодятам брати транспортні засоби, що повільно пересуваються, в тому числі лімузини!
По-друге, головним завданням для молодят під час весільної фотозйомки, це зробити якомога більше хороших, цікавих, крутих кадрів.
Вибираючи лімузин, Ви витратите багато часу на пересування по місту, а за місто лімузин взагалі не поїде.

На закінчення, пропоную вам зупиняти свій вибір на сучасних автомобілях преміум класу. Ба більше, ваше пересування буде не тільки значно швидшим, а й на порядок комфортнішим! Та й фотографії з таким автомобілем виходять набагато цікавіші!

7

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ НЕОБХІДНУ ДАТУ?

Після того як ви зробили вибір і остаточно визначилися з фотографом, вам необхідно забронювати дату вашого весілля!
Для бронювання дати вноситься передоплата

8

ДЕКІЛЬКА ПОРАД ВІД МЕНЕ

8.1 Для нареченої: По-перше, виберіть не надто яскравий весільний букет, він не повинен кидатися в очі на фотографіях. По-друге, потрібно вибрати правильного флориста, вам все підкажуть. По-третє, вибирайте дуже уважно стиліста/візажиста, зупиніть свій вибір на професіоналі. Насамкінець, не забудьте взяти з собою змінне взуття на прогулянку, воно вам дуже знадобитися.
8.2 Для нареченого: Не забудьте взяти паспорти та обручки; подбайте про напої та їжу на прогулянку.