Фотограф Миколаїв | Весільний фотограф | Фотосесії Миколаїв
Фотограф

TEAM

ПРОФЕСІЙНЕ ФОТО | ВІДЕО

PHOTOGRAPHY

  • ЗУСТРІЧ ТА ПЛАНУВАННЯ ЗЙОМКИ
  • ДОПОМОЖУ З ПОЗУВАННЯМ 
  • СТУДІЙНЕ СВІТЛО
  • СВІЙ ТРАНСПОРТ 

VIDEO SHOOTING

  • МОНТАЖ ВСЬОГО МАТЕРІАЛУ
  • КОРЕКЦІЯ КОЛЬОРУ
  • СТУДІЙНЕ СВІТЛО
  • 4К ЗЙОМКА

ВЕСІЛЬНІ ФОТО

СТИЛЬ, ЛЕГКІСТЬ ТА КРАСА В КОЖНОМУ КАДРІ

РЕПОРТАЖНІ ФОТО

Бізнес конференції, Гуманітарна допомога, Заходи, Свята.

ДИТЯЧІ, СІМЕЙНІ ФОТО

Дні народження, Свята, Фотосесії

FOOD ФОТО

СМАЧНА ЗЙОМКА МЕНЮ, КОНТЕНТ ЗЙОМКА ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

КОНТАКТИ

Ви можете зв’язатися зі мною будь-яким зручним для вас способом
Запитання та відповіді

1

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ЗЙОМКИ?

По-перше, у вартість зйомки входить: робота весільний фотографа. По-друге, професійне обладнання. По-третє, високоякісна професійна оптика. На закінчення, подальше опрацювання фотографій (кадрування, колірна корекція, світлова корекція, легка ретуш); носій з усім відзнятим і опрацьованим матеріалом.

2

ЯКУ КІЛЬКІСТЬ ФОТОГРАФІЙ ВИ ЗРОБИТЕ ЗА ГОДИНУ?

Злукавить той, хто пообіцяє вам певну кількість фотографій на годину. Кількість кадрів, зроблених за годину, залежатиме від місць, обраних для фотозйомки, і від їхньої віддаленості одне від одного.

3

КУДИ ПОЇХАТИ НА ФОТОСЕСІЮ?

По-перше, залежно від того, які ви хочете отримати фотографії, спільно з вами ми складемо маршрут прогулянки! По-друге, це може бути: творчий варіант, класична зйомка, інтер’єрна зйомка. По-третє, все залежить від вашого бажання, бюджету і відведеного часу на фотосесію.

4

ЯКУ КІЛЬКІСТЬ ГОДИН НЕОБХІДНО ВІДВЕСТИ НА ЗЙОМКУ?

По-перше, це, звісно ж, залежить від вашого бажання і бюджету. По-друге, рекомендована мною мінімальна весільна зйомка становить від 5 годин. По-третє, якщо ви хочете отримати круті, незвичайні фото, зроблені в цікавих місцях, то час на фотосесію збільшиться, тому що цікаві місця розташовані далеко від міста.
Насамкінець, так само необхідно врахувати чи хочете ви залишити на пам’ять кадри зі зборів нареченої і нареченого, фотографії вашої святкової вечері, першого танцю, торта і зняття фати.

5

ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ НА ФОТОСЕСІЮ?

По-перше, атрибутика, що використовується на фотозйомці – індивідуальна!
Тому, якщо ви хочете внести у свої весільні фотографії індивідуальні штрихи, то подбайте про це заздалегідь! Одним словом, все що дозволить ваша фантазія – вітається!

6

ЯКИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ КРАЩЕ ОБРАТИ?

По-перше, виходячи з багаторічного досвіду і місць, яким надають перевагу для весільної фотозйомки, я не рекомендую своїм молодятам брати транспортні засоби, що повільно пересуваються, в тому числі лімузини!
По-друге, головним завданням для молодят під час весільної фотозйомки, це зробити якомога більше хороших, цікавих, крутих кадрів.
Вибираючи лімузин, Ви витратите багато часу на пересування по місту, а за місто лімузин взагалі не поїде.

На закінчення, пропоную вам зупиняти свій вибір на сучасних автомобілях преміум класу. Ба більше, ваше пересування буде не тільки значно швидшим, а й на порядок комфортнішим! Та й фотографії з таким автомобілем виходять набагато цікавіші!

7

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ НЕОБХІДНУ ДАТУ?

Після того як ви зробили вибір і остаточно визначилися з фотографом, вам необхідно забронювати дату вашого весілля!
Для бронювання дати вноситься передоплата

8

ДЕКІЛЬКА ПОРАД ВІД МЕНЕ

8.1 Для нареченої: По-перше, виберіть не надто яскравий весільний букет, він не повинен кидатися в очі на фотографіях. По-друге, потрібно вибрати правильного флориста, вам все підкажуть. По-третє, вибирайте дуже уважно стиліста/візажиста, зупиніть свій вибір на професіоналі. Насамкінець, не забудьте взяти з собою змінне взуття на прогулянку, воно вам дуже знадобитися.
8.2 Для нареченого: Не забудьте взяти паспорти та обручки; подбайте про напої та їжу на прогулянку.